Єжелю на День Незалежності дадуть 56 мільйонів

Четвер, 28 квітня 2011, 19:21

У Кабінеті міністрів 28 квітня пройшла координаційна нарада під керівництвом прем'єр-міністра Миколи Азарова з приводу святкування 20-річчя Незалежності України.
 
За інформацією DT.UA , на нараді були присутні глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, представники Мінфіну, Міноборони, Генштабу та інших міністерств і відомств.

У ході наради було прийнято категоричне рішення про ненадання додаткових коштів на проведення параду в День Незалежності. Згідно з рішенням, парад повинен бути проведений в межах коштів, закладених у затвердженому парламентом бюджеті Міністерства оборони на 2011 рік.

Мова йде про 56 мільйонів гривень.

Як повідомлялося, міністр оборони Михайло Єжель просив на проведення параду до Дня Незалежності 320 мільйонів гривень - рекордну суму за всю історію незалежної України.

Щоправда, згодом міністр намагався цю інформацію спростувати, однак видання опублікувало лист за підписом самого Єжеля на ім'я прем'єр-міністра Миколи Азарова, в якому він заявляє про необхідність виділення на проведення параду 320 мільйонів гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!