Парламент не підтримав земельну політику Януковича

П'ятниця, 22 квітня 2011, 11:37

Верховна рада не підтримала проект постанови №8369 "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Земля у долі Україні: ситуація в земельній сфері, законодавче забезпечення земельних відносин та практика його реалізації".

Парламентські слухання пройшли 23 березня, а проект постанови за результатами слухань, який подано народним депутатом від ПР Григорієм Калєтніком, було поставлено на голосування 21 квітня близько 18:00, передає DT.UA.

За проект документа віддали свої голоси всього 214 депутатів із 307 зареєстрованих. Проти проголосували 33 депутати, не голосували - 60.

У парламентських слуханнях, присвячених ситуації у земельній сфері, окрім народних депутатів взяли участь представники місцевої влади, громадських організацій, вчені, фахівці в галузі сільського господарства.

Із 40 тих, хто виступив, тільки двоє підтримали введення ринку землі, на якому наполягає президент Віктор Янукович. Решта учасників слухань цю ідею розкритикували.

За результатами слухань було прийнято проект постанови, який не відображає позицію більшості виступаючих, і до якого знову включено першочергове введення ринку землі. Підтримки більшості депутатів документ не отримав.

Нагадаємо, Янукович вже після парламентських слухань, 7 квітня, у своєму щорічному посланні до Верховної ради заявив про необхідність негайного скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі та введення ринку землі.

Опозиція ж пропонує продовжити мораторій на продаж землі до 2013 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!