В уряді кажуть, що зацікавлені в розробці шельфу не тільки росіянами

Вівторок, 19 квітня 2011, 14:30
Україні цікаві всі серйозні компанії, які готові не тільки розробляти, але й інвестувати в розробку української частини шельфу Чорного моря.

Про це в інтерв'ю DT.UA заявив голова Державної служби геології і надр України Едуард Ставицький.

На питання про те, які ще компанії виявили цікавість до українського Чорноморського шельфу, окрім російського "Лукойлу" і Vanco, голова Держгеонадр відповів: "Це можуть бути і Statoil, Shell, ExxonMobil, Chevron, а також інші компанії, з якими ми ведемо переговори. І ми маємо намір забезпечити стабільність виконання майбутніх угод про розподіл продукції. Тільки в такому випадку інвестори будуть розглядати пропозиції України як довгострокову та повноцінну інвестицію".

Нагадаємо, 12 квітня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна готова запропонувати російським компаніям свій морський шельф для видобутку корисних копалин. 

"Ми готові запропонувати морський шельф, а також видобуток з інших джерел, наприклад метану з вугільних пластів", - сказав він після зустрічі з прем'єром РФ Володимиром Путіним, говорячи про можливість створення українсько-російських спільних підприємств.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!