Акції МХП заклали під угоду з Morgan Stanley

Понеділок, 18 квітня 2011, 20:44

Компанія WTI Trading Limited голови правління і мажоритарія агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" Юрія Косюка заклала частину акцій МХП в якості забезпечення за фінансовою операцією з Morgan Stanley

Про це говориться в біржовому повідомленні МХП у понеділок, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна". 

У рамках угоди WTI Trading також укладе угоди про блокування 50%+1 акція до погашення зобов'язань за вказаною угодою. Інші деталі угоди не розголошуються. 

Як повідомлялося, в грудні 2010 - січні 2011 року за підсумками розміщення та реалізації опціону дорозміщення WTI Trading продала близько 11,4 мільйона глобальних депозитарних розписок (GDR) МХП за ціною 16,5 доларів за розписку на загальну суму 188,6 мільйона доларів. 

При цьому МХП повідомляла, що в разі повної реалізації опціону дорозміщення та продажу 11,5 мільйона GDR пакет Косюка скоротився б до 69,6 мільйонів акцій, а його частка - до 65%. 

У рамках тієї угоди було досягнуто угоду про блокування, згідно з яким мажоритарій зобов'язується не продавати належні йому акції протягом 180 днів.

"Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні, займається виробництвом зернових, соняшникової олії, яловичини, картоплі та інших продуктів харчування. 

У 2010 році МХП збільшив чистий прибуток на 34,7% - до 215,45 мільйона доларів. Його доходи в минулому році зросли на 32,8% - до 944,21 мільйона доларів. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!