У Полтаві відключили гарячу воду через борги

Понеділок, 18 квітня 2011, 19:26

У Полтаві разом із опаленням відключили і гарячу воду.

Котельні "Полтаватеплоенерго" опломбовані через борги, повідомляє агентство УНІАН з посиланням на керівника ВАТ "Полтавагаз" Ростислава Гринчака.

"У нас в області в цілому 54 теплопостачальних організацій. Всі разом вони заборгували за спожитий газ на даний момент приблизно 200 млн. грн. З них близько 150 млн. грн. - заборгованість, що виникла унаслідок цінових перекосів у тарифах, яку держава повинна відшкодувати, але не робить цього", - пояснив перший заступник голови ОДА Віктор Животенко.

За його словами, сьогодні у Полтаві гарячою водою забезпечені жителі лише тих багатоквартирних будинків, які підключені до тих котельних, що забезпечують лікарні, школи, дитячі садки. Решта мешканців не можуть одержати це благо цивілізації.

Животенко також додав, що цього тижня поїде до Києва просити погасити різницю у тарифах і одержати для "Полтаватеплоенерго" ліміти на газ.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.