Уряд затвердив правила обов'язкового страхування в іпотеці

Четвер, 14 квітня 2011, 11:35

Кабінет міністрів прийняв постанову "Про затвердження Порядку та правил обов'язкового страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування".

Про це ідеться у повідомленні на веб-сайті Кабміну.

Згідно із повідомленням, прийняття регуляторного акту дозволить реалізувати норми закону "Про іпотеку" щодо захисту іпотекодавця та його кредиторів від майнових втрат внаслідок випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування та установить умови, за якими буде здійснюватися такий вид страхування.

Відповідно до статті 8 закону "Про іпотеку" іпотекодавець зобов'язаний застрахувати предмет іпотеки на його повну вартість від вищезазначених ризиків.

"Для здійснення обов'язкового страхування Кабінет міністрів встановлює порядок та правила його проведення, форми типового договору розміри страхових сум та максимальні розміри страхових тарифів або методику актуарних розрахунків, що передбачено частиною другою статті 7 закону "Про страхування", - наголошується у повідомленні.

Проектом постанови передбачається встановлення порядку та правил страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування; затвердження форми типового договору страхування предмету іпотеки та методики актуарних розрахунків тарифів за цим видом страхування.

Затвердження порядку, правил та  типового договору страхування предмету іпотеки дозволить уніфікувати положення відповідних договорів страхування, що укладаються іпотеподавцями з страховиками.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!