Виплати вкладникам Родовід Банку почнуться наприкінці квітня

Середа, 13 квітня 2011, 09:30

Вкладникам Родовід Банку планують почати повертати депозитні внески наприкінці квітня.

Про це розповів голова правління Ощадбанку, через який будуть виплачуватися депозити Родовід Банку, Сергій Подрезов в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна".

"До третьої декади квітня ми хочемо отримати програмний продукт, який дозволить запустити процес виплат. Ми плануємо почати повертати депозити наприкінці квітня", - повідомив він.

За словами Подрезова, у контакт-центрі працює до 30 осіб, вони обслуговують у середньому 300 дзвінків на годину.

Черга в кожному відділенні формується по-різному: "Перший спосіб - люди залишають свої дані на нашому сайті. Другий - жива черга, розподілена через контакт-центр".

"Крім того, у перший тиждень виплат ми не уникнемо напливу людей, які не звернуться ані в контакт-центр, ані через сайт. Вони отримають інформацію на дошці оголошень у відділеннях банку", - додав Подрезов.

В Ощадбанку припускають, що важким буде лише перший тиждень виплат: "Все ж таки розподілити 240 тис. осіб за всіма нашими відділеннями не так складно".

"Ми отримали досвід обслуговування 6 млн. вкладників Ощадбанку СРСР, коли біля кожної каси стояло по 500 людей. Тоді працювали понад тисяча відділень, а зараз ми передбачаємо задіяти тільки близько 500. У Родовід Банку всього 110 відділень. Тобто, умовно ми розподіляємо клієнтів кожного відділення Родовід Банку між п'ятьма відділеннями Ощадбанку", - сказав Подрезов.

"Звісно, ми не можемо уникнути того, що деякі кияни відчують дискомфорт у частині неспівпадіння місця виплати вкладу з місцем проживання. Це значить, що людині з Оболоні, можливо, доведеться їхати на Борщагівку", - додав він.

Голова правління банку пояснив це тим, що у вкладників може бути кілька депозитних рахунків, а в Ощадбанку визначили: "Всі внески до 50 тис. гривень виплачуються в такому-то одному відділенні, від 50 тис. гривень до 100 тис. гривень - в іншому, а понад 300 тис. гривень - в обласному управлінні".

При цьому він уточнив, що в регіонах не буде діяти така схема.

"Не буде такого, щоб людині із Білої Церкви довелося отримувати вклад в іншому місті. Крім того, якщо пенсіонеру складно поїхати в інший кінець Києва за вкладом, він буде дзвонити в контакт-центр і домовлятися, щоб його перевели в інше відділення. У таких унікальних випадках ми будемо надавати цю можливість", - сказав Подрезов.

На запитання, чи буде банк повертати клієнтам Родовід Банку "втрачену частину вкладів", що знімалася як комісія в 2% при видачі їхніх депозитів, він відповів: "Ми повернемо лише суму вкладу плюс нараховані відсотки. Всі штрафні санкції та пені ми виплачувати не зможемо. Із такими претензіями до Родовід Банку людина може звернутися до суду".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!