Азаров пообіцяв Путіну шельф

Вівторок, 12 квітня 2011, 17:36

Україна готова запропонувати російським компаніям свій морський шельф для видобутку корисних копалин.

Заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Ми готові запропонувати морський шельф, а також видобуток з інших джерел, наприклад метану з вугільних пластів", - сказав він у вівторок у Києві після зустрічі з прем'єром РФ Володимиром Путіним, говорячи про можливість створення українсько-російських спільних підприємств.

Як повідомлялося, Міненерговугілля вважає, що залучення міжнародних нафтогазових компаній і новітніх технологій є необхідною і пріоритетною умовою розробки великих родовищ вуглеводнів в Україні. 

Кабінет міністрів дав згоду на укладення договору про спільну діяльність між Державним акціонерним товариством "Чорноморнафтогаз" і ВАТ "Лукойл" з розвідки і видобування нафти і природного газу на шельфі Чорного моря.

Відповідним розпорядженням КМУ передбачається, що об`єктом спільної діяльності є розробка Одеського, Безіменного і Суботинського родовищ.

Частка ДАТ "Чорноморнафтогаз" у спільній діяльності має становити не менше як 50%, внеском "Чорноморнафтогазу" є геолого-економічна оцінка запасів нафти, природного газу і супутніх компонентів цих родовищ.

Внеском ВАТ "Лукойл" є фінансові ресурси, технології й устаткування, які необхідні для дотримання параметрів, передбачених проектами з розвідки і видобування нафти і природного газу на вказаних родовищах.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!