Янукович віддав в руки Мінфіну Податкову та Митницю

Понеділок, 11 квітня 2011, 19:39

Президент Віктор Янукович підпорядкував Міністерству фінансів Податкову службу та Митну службу.

Це передбачено в указі президента від 8 квітня 2011 № 446, якою затверджено Положення про Міністерство фінансів, передає УНІАН.

До цього зазначені відомства підпорядковувалися безпосередньо Кабінету міністрів.

"Мінфін є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади щодо формування і забезпечення реалізації державної фінансової, бюджетної, податкової, митної політики, політики у сфері державного фінансового контролю", - йдеться в положенні.

Серед основних завдань Мінфіну значиться: "Формування та забезпечення реалізації державної фінансової, бюджетної, податкової та митної політики".

Мінфіну надано повноваження з розгляду звітів про виконання покладених на казначейську, митну, податкову, пробірну служби та служби фінансового моніторингу, а також фінансову інспекцію завдань і планів їх роботи.

Згідно з положенням Мінфін здійснює нормативно-правове регулювання у фінансовій, бюджетній, податковій, митній сферах, а також у сфері державного фінансового контролю.

Міністру фінансів надані повноваження з координації, спрямування та визначення пріоритетів у діяльності вищевказаних служб.

Міністр фінансів вносить пропозиції прем'єр-міністру щодо кандидатур на посади керівників служб та з пропозицією їх керівників - кандидатури на посади їх заступників, погоджує структуру апаратів служб, видає обов'язкові до виконання службами накази і доручення.

Міністр фінансів також погоджує призначення керівників та заступників структурних підрозділів вищевказаних служб.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!