Янукович наказав будувати об’єкти під Олімпіаду

Понеділок, 11 квітня 2011, 15:24
До 2014 року має бути підготовлена спортивна інфраструктура, щоб домогтися схвалення української заявки на право проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.

Про це заявив президент Віктор Янукович під час засідання регіонального Комітету з економічних реформ у Львівській області, повідомляє його прес-служба.

На другому етапі - до 2022 року - треба завершити підготовку цієї інфраструктури, сказав президент.

"Я сьогодні доручу Кабінету Міністрів України розробити та затвердити Державну цільову соціальну програму розвитку в Україні спортивної та туристичної інфраструктури у 2011-2022 роках, - сказав Янукович.

Він підкреслив важливість підготовки програми щодо залучення інвестицій у будівництво об'єктів спортивної, туристичної і транспортної інфраструктури.

"Ми по всіх напрямках працюємо з Міжнародним олімпійським комітетом, в нас уже є робочий план", - підкреслив Янукович.

Глава держави зазначив, що органи виконавчої влади та місцевого самоврядування під час реалізації зазначеної програми зобов'язані забезпечити ефективність використання місцевих ресурсів, а національний проект "Олімпійська надія-2022" для західного регіону, сусідніх областей повинен стати складовою стратегії їх соціально-економічного розвитку.

Янукович ще раз нагадав, що необхідною умовою проведення Зимової олімпіади в Україні буде успішне проведення футбольного чемпіонату Європи 2012 року.

Водночас віце-прем'єр Борис Колесніков заявив, що організація зимової Олімпіади 2022 року на Львівщині допоможе створити в Західній Україні 100 тисяч робочих місць в туристичній галузі.

"На додачу, міжнародне змагання номер один у світі дасть також 500 тисяч робочих місць в суміжних галузях. Це повністю вирішить соціальну проблему зайнятості в західному регіоні", - сказав Колесніков, повідомляє прес-служба віце-прем'єра.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!