Уряд знайшов "крайніх" за газові борги

Середа, 9 березня 2011, 10:38

Прем’єр Микола Азаров вимагає замінити регіональних керівників в областях, які найбільше заборгували державі за спожитий природний газ.

Про це він сказав на засіданні уряду у середу.

"Я змушений наголосити на тому, що стан розрахунків за спожитий природний газ фактично підриває зусилля уряду зі стабілізації фінансової ситуації в енергетичному секторі", - сказав Азаров.

За його словами, з початку року загальна заборгованість за газ становила понад 3 млрд. гривень, "а загальна заборгованість за опалювальний період 2010-2011років, який, якщо хтось не помітив, вже закінчується, - майже 11 млрд. гривень".

Азаров назвав області, які погано розраховуються за спожитий газ: Закарпатська, Донецька, Луганська, Кіровоградська.

"Найбільший обсяг загальної заборгованості мають підприємства таких областей, як Дніпропетровська, Донецька, Харківська і Луганська", - додав він.

"Доручаю першому віце-прем’єру Клюєву разом з віце-прем’єром Тихоновим у п’ятницю подати пропозиції щодо кадрових рішень відносно керівників, які практично протягом півроку, як мінімум, мирилися з шаленою заборгованістю, і водночас (подати) план погашення заборгованості, який будуть виконувати нові керівники підприємств, або регіонів і відомств", - зазначив Азаров.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!