Львівські підприємці скаржаться, що їх "душать" податківці

Субота, 5 березня 2011, 12:23

Представники малого і середнього бізнесу Львівщини скаржаться на посилення тиску податкових органів.

Про це йдеться у зверненні підприємців до Львівської облради, повідомляє прес-служба облради.

У своєму зверненні підприємці зазначають, що протягом останнього часу значно посилився тиск податкових органів на малий та середній бізнес Львівщини.

За їхніми словами, це стосується тисяч підприємців та підприємств Львівщини.

Зокрема, як пишуть підприємці, звичними та постійними стали перевищення службових повноважень, втручання в господарську діяльність підприємств, незаконні, безпідставні вимоги та висновки податківців при проведенні перевірок та ін.

Підприємці наголошують, що така практика значно погіршує бізнес-клімат регіону, унеможливлює надходження інвестицій в регіон, заганяє підприємців у тінь, зменшує надходження в бюджети, зокрема місцеві.

"Методи, якими сьогодні діють податкові органи на Львівщині, аналогічні методам часів Медведчука - Кучми. Підприємців залякують, їх бізнес знищують", - йдеться у зверненні.

За результатами розгляду звернення в облраді вирішили скликати постійну комісію з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем Львівської облради, на якій заслухати представників ДПА у Львівській області.

На засіданні комісії буде запрошено як керівництво ДПА Львівської області, так і представників малого та середнього бізнесу.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!