РФ виділила 1,2 мільйона доларів на росіян в Україні

П'ятниця, 25 березня 2011, 09:14

Росія на підтримку співвітчизників в Україні виділила в 2010 році більш як 1,2 мільйона долара. 

Про це заявив директор 2-го департаменту СНД МЗС Росії Віктор Сорокін на "круглому столі" "Про російський і російськомовний рух України" у Держдумі Росії, повідомляє агентство УНІАН.

"Щорічно за лінією підтримки співвітчизників в Україні виділяються кошти з федерального бюджету. У 2008 році - 23 мільйна рублів, у 2009 році - 24 мільйона рублів, у минулому - обсяги допомоги становили більш як 36 мільйона рублів", - сказав Сорокін.

За його словами, ці кошти були витрачені на святкування ювілею Перемоги, пам`ятних дат російської історії. Зокрема, проведено більш як 90 заходів. Також профінансована передплата на російські періодичні видання - передплатою охоплено 570 організацій співвітчизників і шкіл.

Він відзначив, що також було придбано путівки для ветеранів, надавалася юридична і "екстрена гуманітарна" допомога.

"Всього допомогу отримали більш як 400 чоловік", - сказав Сорокін і додав, що багато делегатів з України взяли участь у всесвітній конференції російських співвітчизників за кордоном, 10 молодих співвітчизників взяли участь в молодіжній конференції в Москві, здійснили поїздки місцями бойової слави. Крім цього, сто дітей співвітчизників відпочили в оздоровчих таборах у період літніх канікул.

Він зазначив, що останніми роками активізувалася робота Росспівробітництва і діяльність російських центрів науки і культури в різних містах України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!