Росія закриває свій ринок страхування

Четвер, 24 березня 2011, 13:51

Квота участі іноземців у капіталі російських страховиків вже майже вибрана. 

Обмеження частки іноземного капіталу на російському страховому ринку було введено наказом федеральної служби страхового нагляду Росії 4 березня 2011 року, передає "Дело".

Наказ передбачає, що після вичерпання 25% частки іноземців у капіталах російських страховиків, видача їм дозволів на збільшення своєї частки повинна припинитися.

За даними російського регулятора сукупний статутний капітал російських страховиків на початок 2011 року становив 5,4 мільярда долара.

У той же час іноземцям належить 1,2 мільярда долара, або 22,42% сукупного "статутника" російських страховиків. Розмір вільної квоти участі іноземних інвесторів у капіталах російських страховиків - 50,7 мільйонів доларів.

При цьому, аналітики прогнозують, що іноземні інвестори, які планують купувати страхові компанії в країнах СНД, вибираючи між українськими і російськими страховиками, після кризи більше схиляються на користь російської сторони.

Основною причиною, з якої Росія стала привабливішою України, є, в першу чергу, більш зрозумілі та стабільні правила гри на страховому ринку сусідньої держави.

На думку представника компанії International Strategy Solutions Лоран Глюк, за прогнозами на 2011 рік заплановано підйом страхової індустрії в Російській Федерації.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!