Податковий кодекс можуть змінити - Литвин

Понеділок, 21 березня 2011, 09:19

Голова Верховної ради Володимир Литвин повідомив про напрацювання законопроекту щодо внесення змін до Податкового кодексу.

"Зараз напрацьований проект закону щодо внесення змін до Податкового кодексу", - сказав він в інтерв'ю 5 каналу в неділю.

"Треба, щоб на цей проект подивилися ті, хто платить податки, хто має відношення до Податковго кодексу, і запропонували своє бачення, щоб ми вийшли на рішення не часткове, не локальне, а таке рішення, яке б дозволило поправити ситуацію", - зазначив Литвин.

Він також висловив сподівання, що антикорупційний закон буде прийнятий на наступному пленарному тижні - з 5 по 8 квітня.

За словами Литвина, для доопрацювання залишилися 1, 11, 12 статті і заключні положення. "Там небагато буде уточнень і доповнень. Цей закон після того, як президент його підпише, вступить у дію", - прогнозує він.

Водночас спікер назвав закиди про те, що цей закон не допоможе протидіяти корупції, прикриттям для того, щоб за нього не голосувати.

"Цей проект розроблявся за участю і на основі рекомендацій міжнародних організацій, які займаються проблемами корупції. Він повінстю відповідає всім стандартам. В іншому випадку у нас будуть проблеми в стосунках із міжнародними відповідними структурами", - вважає Литвин.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!