"Хліб Інвестбуд" мінятиме пільги на зерно

Середа, 16 березня 2011, 09:32

Пільгові ресурси для посівної - паливо та міндобрива - отримають ті аграрії, які укладуть контракти на продаж зерна державі.

Укладення форвардного контракту з "Хліб Інвестбудом" на продаж врожаю у держзапаси є принциповою умовою для отримання необхідних для проведення посівної ресурсів за пільговими цінами, пише газета "Дело".

Ресурси будуть постачатися в обсягах, пропорційних обсягам законтрактованого аграрієм зерна для продажу за форварду.

Натомість, сільгоспвиробники, які не укладуть таких контрактів, будуть забезпечуватися пільговими ресурсами за залишковим принципом.

Як повідомлялося, "Хліб Інвестбуд" планує закупити для Аграрного фонду 895 тис. тонн пшениці і жита на суму 1,55 млрд. гривень.

"Серед додаткових опцій завдяки зусиллям уряду і підписанню відповідного меморандуму у "Хліб Інвестбуду" є можливість при виплаті першого траншу за зерно (50%) забезпечити сільгоспвиробникам низку вкрай необхідних ресурсів для здійснення робіт за пільговими цінами. Ідеться про аміачну селітру і пальне" - сказав не прес-конференції у вівторок директор компанії "Хліб Інвестбуд" Роберт Бровді.

За словами топ-менеджера, аміачна селітра буде дешевшою від ринкових цін на 10-15%, паливо - на 6-7%.

Як повідомлялося, компанія "Хліб Інвестбуд", яка входить до складу державного підприємства "Державна продовольчо-зернова корпорація України", почала форвардні закупівлі зерна у сільгоспвиробників для Аграрного фонду 11 березня.

Загальна сума закупівель - 1,55 млрд. гривень, в цілому передбачена закупівля близько 895 тис. тонн зерна, з них пшениці м'якої 2-4 класу - понад 786 тис. тонн, жита 1-3 класу - 99 тис. тонн і гречки - 10 тис. тонн, весь закуплений обсяг зерна буде поставлений для формування державного інтервенційного фонду.

Засновником товариства з обмеженою відповідальністю "Хліб Інвестбуд" була Державна акціонерна компанія "Хліб України", зараз воно є структурним підрозділом новоствореної Державної продовольчо-зерновий корпорації.

"Хліб Інвестбуд" є компанією з державною часткою участі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!