Фірташ: якщо б не Тимошенко, ніхто б про мене і не дізнався

Субота, 12 березня 2011, 14:29

Бізнесмен Дмитро Фірташ заявив, що став відомий завдяки Юлії Тимошенко.

Про це він сказав в інтерв'ю французькому виданню "Politique Internationale", повідомляють InoСМІ.

Відповідаючи на запитання, чому він так мало спілкується з пресою, Фірташ сказав: "Я просто до якогось етапу часу думав, що це нікого не цікавить. З моєї точки зору, я не робив нічого такого особливого, щоб потім про це розповідати".

"Як багато людей, я хотів щось створити й заробити. Ну, заробив - більше або менше. Я за характером інша людина. Не хочу сказати, що сором'язливий, це не так. Але я живу своїм світом. Не люблю плітки, не люблю хвалитися", - зазначив Фірташ.

"Я не хочу заявити всьому світу, що ось є я. Якби не Тимошенко, так ніхто б ніколи, напевно, про мене і не дізнався", - вважає він.

Відповідаючи на питання, чому в нього настільки складні відносини з Тимошенко, Фірташ сказав: "Ми з нею різні люди. Тимошенко - людина, яка ніколи нічого не доводила до кінця. Гасла красиві, початок хороший, а кінець завжди поганий".

"Я їй колись сказав, це було у 2005 році. Вона хотіла знати, чому я вважаю, що з нею неможна працювати, і чому її головний суперник Янукович мені ближче, ніж вона. Я відповів: "Між тобою і Януковичем дуже велика різниця. Мені Янукович зрозумілий. А ось ти мені не зрозуміла. Тому що ти завтра візьмеш валізи і поїдеш до Лондона", - сказав він.

"Ще я їй сказав: "Тебе нічого не тримає в цій країні. У тебе немає фундаменту, немає якоря. Ти ніколи не вклала сюди ні копійки грошей. Ти тільки заробляла і весь час витягала гроші з цієї країни", - зазначив бізнесмен.

"А у Януковича і людей, які поруч з ним, інша позиція. Вони не унесуть ГЗК, вони не унесуть підприємства, вони будують стадіони", - додав Фірташ.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!