Волга в шоці від арешту заступника і думає про провокацію

Вівторок, 8 лютого 2011, 10:55

Голова Держфінпослуг Василь Волга не виключає, що арешт його заступника Віктора Адамовича є провокацією.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Дело", коментуючи кримінальну справу проти Адамовича за підозрою в отриманні хабара.

"Зрозуміло, що для мене інформація про те, що трапилося, стала шоком. Якщо говорити відверто, то вся ця ситуація схожа на провокацію", - сказав голова Держфінпослуг.

На думку Волги, у цій справі є "багато неузгодженостей".

Він нагадав, що, згідно з версією Генпрокуратури, Адамович нібито вимагав хабар за виведення тимчасової адміністрації з одеського кредитного союзу.

За словами Волги, в Одесі тимчасова адміністрація введена тільки в один союз - "Перше кредитне товариство".

Однак, за його словами, у середині січня Адамович підготував пояснювальну записку, в якій "було висловлено категоричне "ні" передчасному виведенню тимчасових адміністраторів із союзів, в тому числі і з ПКТ".

"А тут раптом, як виявилося, він попався на хабарі у зв'язку з вирішенням питання про скасування розпорядження голови Держфінпослуг про введення тимчасової адміністрації. Тоді як він міг бути затятим противником цього? Його записка, до речі, збереглася...", - сказав Волга.

Крім того, за його словами, рішення про виведення тимчасової адміністрації одноосібно ніким у Комісії не приймаються.

"А ті статті, які пред'явили Віктору Адамовичу, говорять про те, що він діяв самостійно. Це ще одна проблема", - сказав Волга.

На його думку, можливо, "хтось вирішив дискредитувати не тільки Адамовича, але і всю Комісію".

"У такому разі я докладу максимальних зусиль для того, щоб злочинці були покарані. Але знову ж таки - нехай висновки зробить суд", - заявив Волга.

Як відомо, Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно Адамовича "за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст.15, ч. 3 ст.368 КК України".

Адамович був спочатку затриманий, а потім рішенням суду заарештований на два місяці.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"