На евакуації українців з Єгипту хтось нажився?

Понеділок, 7 лютого 2011, 15:08

Кабмін виділив утричі більшу суму коштів на повернення українців з Єгипту, ніж було необхідно.

Таке припущення міститься у статті на сайті агентства "УНІАН".

Видання нагадує, що для евакуації громадян України з Єгипту Кабмін виділив 10,299 млн. гривень.

При цьому перевізником виступає авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України", яка планувала здійснити 10 рейсів з Єгипту.

За словами директорів українських турфірм, чартерний літак до Єгипту коштує в межах 45 тис. доларів, тобто, близько 359 тис. гривень.

Таку вартість сплачує туроператор авіакомпанії. У вартість квитка уже включені витрати на паливо, харчування та обслуговування на бортах і аеропортові збори.

Якщо МАУ здійснить 10 запланованих рейсів, це виходить 450 тис. доларів, або ж близько 3,5 млн. гривень.

"А куди ж подінуться решта шість з половиною мільйонів? Це запитання ми адресуємо до МНС і Кабміну. Та й ті 10 перельотів, імовірно, не будуть затребуваними", - йдеться у статті.

Крім того, видання зазначає, що на українських туристів ця пропозиція не поширюється, тобто вони не можуть скористатися безкоштовним квитком.

Але саме туристів у Єгипті якраз найбільше.

Водночас, родини українців, що працюють у Єгипті і які нещодавно повернулися в Україну, розповіли, що їм запропонували безкоштовні квитки.

"Нам подзвонили з посольства о 12-й ночі і сказали: залишилось три останніх місця в літаку, літак безкоштовний, ви можете полетіти на батьківщину. І, звісно, ми погодилися", - розповів один із пасажирів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"