Підприємці передали уряду свій варіант оподаткування "спрощенців"

П'ятниця, 4 лютого 2011, 15:59

Делегація підпріємців передала до Міністерства фінансів свій проект оподаткування малого бізнесу.

Про це "ДТ.Україна" повідоміла голова "Всеукраїнського об'єднання підпріємців малого та Середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.

За її словами, в Мінфіні відбулось засідання робочої групи при Кабінеті міністрів з розробки законодавства про реформування спрощеної системи оподаткування, на яку були запрошені і підприємці.

"Ми презентували свій проект змін до Податкового кодексу, який дає всім тим, хто працює на спрощеній системі оподаткування, продовжувати на ній працювати: і аудиторам і юристам, і всім тим, кого хотіли викинути з неї", - повідомила Продан.

За її словами, набути чинності він повинен з 1 січня 2012 року.

При цьому вона підкреслила, що в проекті зведено до мінімуму можливість використовувати спрощену систему для мінімізації оподаткування.

"Ми відокремили ті види діяльності, які використовуються для мінімізації та визначили для них податок із продажів. Там ніяких тіньових оборотів не буде", - сказала вона.

Продан зазначила, що хоча Податковий кодекс нічого не змінює у спрощеній системі, Податкова служба у своїх роз'ясненнях по областях заявляла про те, що у підприємців будуть вимагати накладні.

"Але я думаю, що ми цей процес вже зупинили", - повідомила вона.

Продан висловила жаль, що влада нічого не має наміру міняти в законодавчих нормах, які набувають чинності з 1 квітня.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!