Тігіпко обіцяє не експериментувати на пенсіонерах

Четвер, 3 лютого 2011, 09:18

Для України особливо цінним є досвід постсоціалістичних країн, його вивчення допомагає уникати помилок і ефективно проводити зміни.

Про це заявив віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко напередодні офіційного візиту до Словаччини, повідомляє прес-служба прлітика.

Під час візиту Тігіпко, зокрема, має намір детально вивчити недоліки та переваги словацької моделі реформування пенсійної системи і з'ясувати можливості застосування цього досвіду в Україні.

За його словами, Словаччина уже пройшла ті етапи реформування економіки і соціальної сфери, які тільки починають реалізовуватися в Україні,

"Використання кращого світового досвіду дозволить проводити пенсійну реформу швидко, ефективно і безболісно, адже експериментувати на пенсіонерах ніхто не має права", - наголосив віце-прем'єр.

У програмі візиту також - зустрічі з віце-прем'єром уряду Словаччини - міністром фінансів Іваном Міклошeм, віце-прем'єром - міністром праці, соціальних справ і сім'ї Йозефом Мигаля, словацькими експертами у сфері економічних і соціальних реформ, керівництвом Асоціації управління страховими пенсійними фондами і провідних страхових компаній Словаччини.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!