Новинський сподівається поглинути Regal Petroleum до 8 березня

Середа, 23 лютого 2011, 09:39

Energees Management, що входить до "Смарт-холдингу", що зробила пропозицію про покупку акцій британської нафтогазової компанії Regal Petroleum отримала згоду від власників приблизно 53% акцій і очікує технічного закриття угоди до 8 березня.

Як повідомив генеральний директор групи компаній "Смарт-холдинг" Олексій Пертін, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна", холдинг продовжує отримувати підписки акціонерів.

За його словами, після отримання згоди понад 50% акціонерів угоду стає безумовною, і надалі будуть вирішуватися суто технічні питання.

При цьому він пояснив, що холдинг ставив крапку відсікання пропозицій на рівні 70%, але відразу було обумовлено, що вона може бути знижена до 50%.

"Тобто, так як ми до моменту закриття - до 20 лютого (13:00) - набрали більше 50%, ми не продовжували вже саму пропозицію, хоча була технічна можливість це зробити. Угода вважається що відбулася і ми очікуємо, що технічна сторона її буде закрита до 8 березня", - сказав гендиректор.

Директором Regal буде призначений перший заступник генерального директора з розвитку та управління активами "Смарт-холдингу" Олексій Тимофєєв, членами ради директорів стануть Пертін і перший заступник гендиректора "Смарт-холдингу" з фінансів Денис Рудєв.

Головою ради директорів залишиться діючий незалежний директор, а також залишаться ще два незалежних директори.

"У поточному періоді буде така конструкція, а далі подивимося", - сказав Пертін.

У найближчі кілька років холдинг чекає, що Regal значно збільшить видобуток.

Нагадаємо, "Смарт-холдинг" повідомив в ЗМІ, що компанія впевнена, що зможе консолідувати контрольний пакет Regal Petroleum.

Спочатку на активи Regal Petroleum, зокрема ліцензії на розробку Мехедівсько-Голотовщинського і Свиридівського родовищ, претендували "Смарт-холдинг" Вадима Новинського та "Гео Альянс" Віктора Пінчука.

У свою чергу, "Смарт-холдинг", в особі Energees Management Limited зробив пропозицію про покупку Regal Petroleum за 121,5 млн. доларів або 24 пенси за акцію, а "Гео Альянс", в особі Heamoor запропонував 126 млн. доларів або 25 пенси за акцію, з виплатою впродовж трьох місяців, після угоди і з участю в викуп до 30% акцій допемісії "Гео Альянсу".

Втім, пропозиції "Гео Альянс" так і не було офіційно опубліковано.

У ЗМІ також повідомляли про те, що в покупці компанії зацікавлені Cadogan Petroleum і російські інвестори.

Однак, небажання акціонерів продати Regal Petroleum змусило "Смарт-холдинг" переглянути свою пропозицію і збільшити його практично в півтора рази, з 24 пенса за акцію до 38 пенсів.

У свою чергу, "Гео Альянс" заявив, що не буде продовжувати боротьбу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"