Прокуратура передала до суду чиновника Пенсійного фонду

Вівторок, 22 лютого 2011, 20:00

Слідчим відділом прокуратури Києва направлено до суду кримінальну справу стосовно колишнього заступника голови правління Пенсійного фонду України, який завдав державі понад 6 млн. гривень збитків.

Про це повідомляє агентство "УНІАН" із посиланням на Відділ зв'язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури.

Згідно із повідомленням, досудовим слідством встановлено, що чиновник, діючи від імені Пенсійного фонду України, в порушення "Положення про закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти", уклав договір із ТОВ "Український мейлінговий центр" на доставку персоніфікованих безконвертних іменних повідомлень.

Однак, вказане товариство не мало можливостей забезпечити доставку вищевказаних повідомлень, а виступило посередником, в результаті чого Пенсійному фонду завдано збитки на суму понад 6 млн. гривень.

Генпрокуратура у грудні 2010 року порушила кримінальну справу за фактом зловживання колишнім заступником голови Пенсійного фонду службовим становищем, що призвело до нанесення державі понад 6 млн. гривень збитків.

Справу порушено за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!