Уряд хоче продати Лукашенку 10 тисяч тонн свинини

Вівторок, 22 лютого 2011, 10:47

Україна пропонує Білорусі поставити 10 тис. тонн свинини для білоруських переробних підприємств.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства сільського господарства і продовольства Білорусі, передають "Українські новини".

Така пропозиція була висловлена українською стороною в ході переговорів заступника міністра аграрної політики і продовольства України Ігоря Якубовича з міністром сільського господарства і продовольства Білорусі Михайлом Русявим.

"Українська сторона запропонувала розглянути можливість поставки з України в Білорусь свинини в обсязі до 10 тис. тонн для потреб переробних підприємств", - говориться в повідомленні з посиланням на переговори.

Крім того, Україна підтвердила можливість поставки українського зерна в Білорусь, а також участь у конкурсах, що проводяться білоруською стороною на закупівлю зерна.

Русявий в ході зустрічі також відзначив, що в республіки є потреба у спільному з Україною вирощуванні насіння люцерни, соняшнику та кукурудзи для потреб Білорусі.

Українська сторона у свою чергу проявила інтерес до реалізації даного проекту.

Міністерство аграрної політики і продовольства заявило про намір Державного агентства резерву закуповувати м'ясо в резерв для стабілізації цінової ситуації на внутрішньому ринку України.

Українська аграрна конфедерація вважає необхідним початок Аграрним фондом закупівель мороженої свинини до державного інтервенційного фонду.

Мінагрополітики прогнозує зростання виробництва м'яса на 2,4-3,4%, або 0,05-0,07 млн. тонн до 2,1-2,12 млн. тонн при скороченні імпорту м'яса в 2011 році.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!