Арбузов фінансує "Нашу Україну"?

Середа, 2 лютого 2011, 14:16

Глава Національного банку України Сергій Арбузов не розірвав зв'язків з партією "Наша Україна".

Про це пише газета "Экономические известия".

За даними видання, наприкінці січня відбулася неофіційна зустріч Арбузова з колишнім президентом Віктором Ющенком, який зараз є лідером партії "Наша Україна".

Серед тем, які екс-президент обговорював з чинним головою Центробанку, були перспективи розвитку і нинішнє фінансове становище "Нашої України", відзначає газета.

У прес-службі "Нашої України" інформацію про зустріч чинного і колишнього голів Нацбанку не підтвердили, однак водночас і не спростували, пославшись на "відсутність інформації".

Ухилилися від відповіді і в Національному банку.

Тим часом, відзначає газета, Арбузов до призначення в Національний банк був членом НУ, вступивши до лав партії одразу після її створення Ющенком в 2005 році.

У 2006 році Арбузов балотувався за "нашеукраїнськими" партійними списками на вибори в Донецьку обласну раду під № 6, проте партія не змогла подолати 3% бар'єр.

Як повідомляли наприкінці грудня 2010 року джерела в "Нашій Україні", Арбузов на момент призначення на посаду голови Національного банку залишався в партії.

Водночас, стаття 18 чинної редакції закону "Про Національний банк" вимагає від його глави припинення на час перебування на посаді членства у політичних партіях, відзначає видання.

Проте, як би там не було, доля "Нашої України" дотепер хвилює Сергія Арбузова.

За відомостями газети, "він погодився виділити за рахунок особистих коштів на потреби партійного будівництва кілька сотень тисяч доларів".

Джерела "Экономических известий" припускають, що такі теплі взаємовідносини Арбузова з екс-президентом можна пояснити співпрацею Ющенка з командою чинного президента під час виборчої кампанії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!