Профспілки лякають протестами через пенсійну реформу

П'ятниця, 18 лютого 2011, 17:04

Федерація профспілок може розпочати акції протесту проти пенсійної реформи.

Про це йдеться у зверненні Федерації профспілок України до Кабміну.

"ФПУ провела громадське обговорення в регіонах за участю профспілкових, ветеранських, жіночих та інших організацій, представників трудових колективів", - зазначається у зверненні.

"Учасники слухань дали різко негативну оцінку проекту, особливо пропозиціям щодо підвищення пенсійного віку жінкам, збільшення на 10 років нормативного стажу для призначення пенсій", - заявили у ФПУ.

"Профспілки зажадали від уряду відкликати законопроект з парламенту і доопрацювати разом із соціальними партнерами. Майже у всіх регіонах учасники вимагали негайних масових протестних акцій у Києві та областях", - йдеться у зверненні.

Федерація профспілок закликає Кабмін "відкликати проект закону з Верховної Ради та організувати підготовку збалансованої пенсійної реформи разом з професійними спілками та роботодавцями".

"У разі ігнорування урядом думки переважної більшості українського суспільства Федерація профспілок буде змушена розпочати масові акції протесту в усіх регіонах України на захист пенсійних прав громадян", - йдеться у зверненні.

Як відомо, Федерацію профспілок очолює депутат від Партії регіонів Василь Хара.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!