Підприємці поновлюють протести

Вівторок, 1 лютого 2011, 09:09

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу 1 лютого поновлює безстрокову акцію протесту з вимогою, серед іншого, переглянути Податковий кодекс.

Про це заявив її голова Ігор Гурняк, передає ВВС.

За словами Гурняка, масові мітинги заплановані в багатьох містах: Києві, Львові, Одесі, Харкові, Вінниці, Луганську, Хмельницькому та в інших.

Мітингувальники вимагатимуть припинити репресії проти тих, хто брав участь у підприємницькому Майдані 2010 року, а також гарантувати збереження спрощеної системи сплати податків для малого бізнесу, зняти з розгляду парламенту проекти Трудового та Житлового кодексів, а також вимагають розробити проект "зрозумілої для населення" пенсійної реформи.

"Напередодні Асамблея звернулася до президента з офіційним листом, в якому виклала наші вимоги. Ми також запитали главу держави, навіщо він створює передумови для соціального вибуху", - сказав Гурняк.

Як повідомлялося, масові протести підприємців проти Податкового кодексу розпочалися в Україні наприкінці листопада 2010 року.

Тоді учасники акції вимагали від президента Януковича накласти вето на ухвалений парламентом Податковий кодекс.

Після кількох тижнів протестів глава держави наклав вето на Податковий кодекс.

Документ доопрацювали і незабаром ухвалили знову. Утім, чимало підприємців кажуть, що зміни, внесені до кодексу, є поверховими.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!