ФДМ оприлюднив продаж сєверодонецького "Азоту"

Середа, 5 січня 2011, 11:52

Фонд держмайна (ФДМ) продав 40% акцій ЗАТ "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот" за 34,843 млн. доларів або 277,417 млн. грн.

Як говориться в офіційному повідомленні Фонду в газеті "Відомості приватизації" у середу, акції викупив власник 60% ЗАТ - компанія Worldwide Chemical LLC (США), повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Номінальна вартість проданого ФДМ пакета акцій становить 422 млн. грн., тобто на 52,4% більше ціни продажу. Фонд не пояснює причин, за якими він вирішив продати акції на третину дешевше за номінал.

Як раніше повідомлялося з посиланням на джерела, договір між ФДМ і Worldwide Chemical був підписаний ще 17 листопада 2010 року, проте Фонд відмовлявся коментувати цю угоду.

ЗАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" входить до трійки найбільших хімічних підприємств України. Підприємство було створено на початку 2005 року після того, як Worldwide Chemical в жовтні 2004 виграв конкурс з відбору інвестора-співзасновника ЗАТ, створеного на базі цілісного майнового комплексу Сєверодонецького державного виробничого підприємства (СДВП) "Об'єднання "Азот ".

До цього з листопада 2000 року СДВП знаходилося в процедурі банкрутства.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!