У ГПУ показали "швидкі" Тимошенко: без нош, але з попільничками

Четвер, 27 січня 2011, 17:16

Вартість автомобілів, закуплених у якості медичного обладнання урядом Юлії Тимошенко, була завищена на загальну суму 31 млн. гривень.

Про це заявив на брифінгу у четвер начальник головного слідчого управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ Олександр Каліфінський.

Він у черговий раз розповів про суть справи, наголосивши на незаконності закупівлі за завищеною ціною автомобілів, що не відповідають технічним характеристикам Швидкої медичної допомоги.

При цьому Каліфінський продемонстрував журналістам один з таких автомобілів на подвір'ї Генпрокуратури.

"До цього автомобілю не ввійдуть ноші. Там є два ящики, нібито для перевезення медобладнання, однак, згідно з характеристиками, ці ящики використовуються для використання інструментів", - сказав він.

"Зате там є попільничка. Тобто якщо хворому буде нудно їхати, він може покурити", - додав Каліфінський.

Крім завищеної вартості автомобілів, за його словами, товариству "Укрмедпостач" було відтерміновано сплату збору за розмитнення до кінця 2010 року на загальну суму 46 илн. гривень.

"І досі ця сума до бюджету не потрапила", - сказав Каліфінський.

Крім того, за його словами, автомобілі були розподілені по областях без урахування кількісних заявок Мінздоров'я.

Зокрема, "Вінницька область просила 38 автомобілів, а було надано 60, Тернопільська просила 26, а отримала 45, Рівненська просила 28, а отримала 44, Луганська просила 53, а отримала 11, Донецька просила 100, а отримала 3, Харківська просила 63, а отримала 27".

"Запитання: за яким принципом розподілялися автомобілі? Що, в Донецьку не такі самі люди живуть? Зрозуміло, що автомобілі розподілялися за електоральними побажаннями Тимошенко", - сказав Каліфінський.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!