У Попова просять киян скинутися на лічильники тепла

Вівторок, 25 січня 2011, 16:00

Київська міська адміністрація пропонує мешканцям встановити побудникові лічильники опалення та гарячої води, щоб зекономити на компослугах.

Зокрема, мерія обіцяє оплатити половину вартості приладу, інші 50% повинні зібрати мешканці будинку.

Про це у понеділок заявив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

"Зараз ми започатковуємо програму по встановленню будинкових лічильників тепла і регулюючої апаратури, які дають можливість заощадити кошти. На сьогодні у нас забезпеченість лічильниками в місті є на рівні 25% і, відповідно, зробити інших 7,5 тис. лічильників одночасно за один рік неможливо", - сказав Мазурчак.

"Але для того, щоб цього року зробити більше, ми почнемо програму "50 на 50" - коли половину вартості платять мешканці будинку, а 50% дає місто. Таким чином це дасть можливість встановити як мінімум удвічі більше лічильників", - наголосив він.

Він додав, що упродовж 2011 року влада розраховує встановити близько 1 тис. лічильників тепла і 1,5 тис. лічильників на гарячу воду.

"Для людей це окупиться упродовж одного опалювального сезону. У подальші роки економія складатиме мінімум 30%. Адже люди не платитимуть круглий рік, а тільки в сезон і залежно від того, скільки вони по факту візьмуть. Якщо буде недогрів, то люди взагалі платити не будуть, бо лічильник фіксує як кількість тепла чи води, так і температуру", - сказав Мазурчак.

Українська правда. Київ

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!