Україна й Білорусь обмінюватимуться харчами

Понеділок, 24 січня 2011, 14:40

Під час зустрічі з міністром сільського господарства і продовольства Білорусі Михайлом Русявим міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк заявив, що Україна і Білорусь повинні співпрацювати з обміну товарів і продуктів харчування.

"Інформація про проведення Зеленого тижня у Німеччині облетіла весь світ, і цьому є підтвердження того, що продовольча безпека є номером один для країн. І це навіть виписано ООН, кожна країна повинна забезпечити продовольчу безпеку", - підкреслив Присяжнюк, інформує "ДТ. Україна".

"Враховуючи те, що у нас споживач і український, і білоруський за великим рахунком має такі своєрідні традиційні звички, думаю, тут якраз ми повинні співпрацювати з обміну товарів і продуктів харчування", - підкреслив міністр.

За словами Присяжнюка, переговори між міністерствами АПК України та Білорусі ще раз підтвердили, що буде створено спільний баланс за дефіцитними видами продукції харчування.

"Ми обов'язково будемо робити кроки, щоб збалансувати потреби і нашого споживача, і білоруського споживача", - додав чиновник.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!