Янукович хоче зрозумілих тарифів на компослуги

Понеділок, 24 січня 2011, 12:09

Президент Віктор Янукович вимагає від уряду і місцевих керівників зваженої політики у сфері формування тарифів на житлово-комунальні послуги.

"Вимагаю від уряду та місцевої влади виваженої та справедливої політики у цій сфері", - сказав він, звертаючись до учасників засідання ради регіонів в понеділок у Києві, інформує "Інтерфакс".

Янукович звернувся до прем'єр-міністра Миколи Азарова з проханням терміново проаналізувати ситуацію навколо закону про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг та вжити невідкладних заходів для створення механізмів формування тарифів на житлокомунпослуги.

За словами глави держави, нинішня ситуація в даній сфері є неприпустимою, тому необхідний реальним механізм формування тарифів, загальноприйнятий у розвинених країнах і зрозумілий громадянами.

Крім того, президент доручив врегулювати це питання на законодавчому рівні.

"Необхідно на законодавчому рівні визначити чіткі взаємовідносини між центральними і місцевими органами влади в процесі формування тарифів та їх відповідальність за прийняття нормативно-правових актів", - підкреслив Янукович.

Він також зажадав від уряду і місцевих органів влади посилити контроль за формуванням тарифів на комунальні послуги, а прем'єру - взяти цю роботу під особистий контроль.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!