НБУ зніматиме відео про свою діяльність

Четвер, 20 січня 2011, 12:02

Національний банк України уперше за свою історію приступив до оприлюднення інформації про діяльність центрального банку у вигляді відеороликів.

Перші два сюжети (близько однієї хвилини кожен) з'явилися на веб-сайті Нацбанку у четвер, інформує агентство "Інтерфакс-Україна".

Відео підготовлено за підсумками наради у глави НБУ щодо результатів засідань керуючої ради Комітету з економічних реформ при президенті, яка відбулася 14 січня, а також результатів зустрічі керівництва Нацбанку з топ-менеджерами комерційних банків 12 січня.

Згідно з відеороликами, 14 січня голова НБУ Сергій Арбузов доручив своєму першому заступнику Юрію Колобову терміново підготувати матеріали щодо проблемних питань розвитку банківської системи.

Заступнику голови Нацбанку Ігорю Соркіню доручено підготувати звіт про стан, проблеми і перспективи розвитку банківської системи України в 2011 році, а також про розробку стратегії розвитку державних банків та оцінці рівня тінізації капіталів поза банківською системою.

Згідно із відеосюжетом про зустріч з банкірами 12 січня, обговорювалося питання про ухвалення законопроекту щодо регулювання діяльності банків.

Як зазначив Колобов, прийняття цього законодавчого акта забезпечить створення належних умов для виконання Нацбанком однією з основних функцій - забезпечення безпеки та фінансової стабільності банківської системи.

"Представники банків України в цілому позитивно сприйняли цей законопроект та висловили зауваження та пропозиції. Всі учасники наради відзначили важливість зустрічей у такому форматі і домовилися проводити їх регулярно для вироблення послідовної та узгодженої консолідованої позиції", - наголошується у повідомленні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!