Суд визнав недійсним продаж "Київміськбуду"

Вівторок, 18 січня 2011, 19:48

Київський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Києва про належність місту права власності на 80% акцій ХК "Київміськбуд".

Також суд визнав договір купівлі-продажу акцій холдингу недійсним.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Пузанов, інформує "Інтерфакс".

"Сьогодні відбулося засідання апеляційного господарського суду Києва, на якому суд підтвердив, що місту належать і належали 80% акцій холдингу, що угода з продажу акцій компанії "Новий регіон" була незначною, і суд також додатково визнав договір купівлі-продажу акцій холдингу недійсним" , - сказав Пузанов.

ХК "Київміськбуд" створена на базі майна державної комунальної будівельної корпорації "Київміськбуд" в 1994 році шляхом об'єднання в його статутному капіталі контрольних пакетів акцій 28 підприємств і інших активів.

Влітку 2010 року стало відомо про продаж містом в 2009 році своїх часток у ХК "Київміськбуді" - 80%, "Київводоканалі" - 25,464%, "Київгазі" - 28,46% і "Київхімволокні"  - 51%.

Всі угоди були здійснені за однаковою схемою: на аукціонах через Українську універсальну товарну біржу, де покупцем виступила фінансова компанія "Новий регіон".

Вже відомо, що у випадку з "Київміськбудом" і "Київгазом" торговець потім перепродав ці акції офшорним компаніям.

Генпрокуратура порушила кримінальні справи і оскаржила операції з продажу комунальних пакетів акцій.

Господарський суд Києва визнав право власності на зазначені пакети акцій в цих підприємствах за територіальною громадою Києва.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!