Київ ввів туристичний збір

Вівторок, 18 січня 2011, 18:59

Київміськрада ввела туристичний збір у розмірі 1% від вартості всього періоду проживання в готелях, кемпінгах, мотелях, гуртожитках та інших готельних та санаторно-курортних установах столиці.

Це прописано в доповнення до рішення Київради №573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік" від 30 грудня 2010 року, опублікованому в газеті "Хрещатик" у вівторок, інформує "Інтерфакс".

Згідно з документом, туристичний збір мають право стягувати також квартирно-посередницькі організації, а також підприємці, уповноважені Київраді і які уклали з ним відповідні договори.

У вартість туристичного збору не включаються витрати на харчування чи побутові послуги, телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, віз, обов'язкове страхування, перекази та ін.

Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які перебувають на території Києва і користуються послугами тимчасового проживання.

Податковий кодекс передбачає стягнення туристичного збору згідно з рішеннями місцевих рад у розмірі від 0,5% до 1% від вартості проживання.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!