Уряд розширив склад "Укроборонпрома"

Понеділок, 17 січня 2011, 11:39

Кабінет міністрів включив до складу держконцерну "Укроборонпром" шість підприємств бронетанкової галузі.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на джерело в уряді.

Згідно з прийнятим на останньому засіданні уряду рішенням, до складу держконцерну увійшли: ДП "Завод ім Малишева", КП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. Морозова" (ХКБМ), КП "Харківське конструкторське бюро з двигунобудування" (ХКБД), а також Київський, Житомирський і Миколаївський ремонтно-механічні заводи (КРМЗ, ЖРМЗ, НРМЗ).

Як повідомлялося, 28 грудня 2010 року президент Віктор Янукович підписав указ про створення державного об'єднання "Укроборонпром".

29 грудня Кабінет міністрів прийняв рішення про створення держконцерну "Укроборонпром", до складу якого увійшли: державна компанія з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт", ДП "Укроборонсервіс", ДП "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес", "Укрінмаш", ДП "Спецтехноекспорт", ДП "Промоборонекспорт", ДП "Зовнішньоторговельна фірма "ТАСКО-Експорт".

Директором "Укроборонпрома" призначений Дмитро Саламатін, в.о. гендиректора "Укрспецекспорту" призначений Дмитро Перегудов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!