Янукович хоче, щоб Азаров контролював ще не вкрадені гроші

П'ятниця, 14 січня 2011, 12:09

Президент Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова забезпечити ефективний контроль за використанням державних фінансів.

Про це глава держави заявив під час засідання Керуючої ради Комітету з економічних реформ, яке проходить сьогодні у Києві, інформує УНІАН.

Янукович підкреслив, що відповідальність за ефективне використання державних фінансів покладене на чиновників усіх рівнів.

"Тому, Миколо Яновичу, я неодноразово казав про те, що коли ми постфактум розбираємося у порушеннях, які були в системі бюджетній - це виглядає так, що ми не контролюємо своєчасно цей процес. Нам треба робити упереджувальні дії: контролювати впродовж фінансового року не тоді, коли вкрали вже кошти, а потім ми їх шукаємо, як, на прикладі минулого року, за кордоном, витягуємо, і не завжди нам це вдається, а інколи це роками продовжується", - зауважив Янукович, звертаючись до прем'єр-міністра.

Як наголосив президент, "можна навести багато прикладів того, скільки за роки Незалежності було виведено з України коштів і не повернуто державі".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!