Компанію, пов'язану з "Регіонами", остаточно звільнили від сплати ПДВ?

Понеділок, 10 січня 2011, 18:00

Вищий адмінсуд залишив у силі рішення Харківського апеляційного суду про законність ввезення компанією "Лівела" нафти і нафтопродуктів без сплати акцизу і ПДВ.

Таке рішення суд прийняв ще 22 грудня 2010 року, пише "Комерсант-Україна".

Суд відхилив касаційні скарги Енергетичної регіональної митниці, Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції у Полтавській області, Державної податкової інспекції в Кременчуці.

Як відомо, 19 січня 2004 року рішенням Автозаводського райсуду Кременчука "Лівелі" було дозволено ввезення в Україну товарів без сплати податків на підставі закону "Про іноземні інвестиції" від 1992 року.

Постановою Харківського апеляційного адмінсуду від 17 лютого 2010 року це рішення суду за позовом Митниці й Податкової було скасовано.

Пізніше Вищий адмінсуд скасував цю постанову, а справу направив до суду апеляційної інстанції на новий розгляд.

Постановою Харківського апеляційного адміністративного суду від 31 травня 2010 року апеляційне провадження у справі закрито, оскільки Митниця і Податкова відмовилися від своїх позовних вимог.

Раніше Антимонопольний комітет заявив, що через ввезення нафтопродуктів без сплати акцизів і ПДВ компанією "Лівела" державний бюджет в 2010 втратив близько 3 мільярдів гривень.

Водночас у БЮТ заявляли, що компанія "Лівела" пов'язана з Партією регіонів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!