Тимошенко звинувачують у незаконній купівлі автомобілів

П'ятниця, 24 грудня 2010, 13:57

Екс-прем'єрові Юлії Тимошенко Генеральна прокуратура інкримінує два епізоди нецільового використання коштів, виділених у рамках Кіотського протоколу, на 180 і 200 млн євро.

Про це повідомив генеральний прокурор Віктор Пшонка на прес-конференції в Києві у п'ятницю, 24 грудня, передає "Інтерфакс-Україна".

Також, за його словами, порушено кримінальну справу щодо незаконного придбання тисячі автомобілів для сільських лікарень.

20 грудня Генпрокуратура пред'явила екс-прем'єру Тимошенко звинувачення в тому, що вона на посаді прем'єр-міністра, "діючи умисно, з особистих інтересів", прийняла рішення "про використання частини коштів, що надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення, на покриття витрат держбюджету України, перш за все зобов'язань з виплати пенсій".

З Тимошенко взято підписку про невиїзд.

За інформацією Кабінету міністрів, виконання доручення Тимошенко про конвертацію в національну валюту коштів, виділених у рамках Кіотського протоколу, призвело до збитків державного бюджету на суму майже 1 млн. гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua