Київенерго відмовляється звітувати перед Київрадою

Четвер, 2 грудня 2010, 12:09

АК "Київенерго" відмовляється звітувати про свою діяльність перед Київрадою.

Про це заявив секретар Київської міської ради Олесь Довгий, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

На сесії Київради в четвер він повідомив, що про це йому заявив голова правління АК "Київенерго" Едуард Соколовський.

За словами Довгого, керівник "Київенерго" аргументує свою позицію тим, що компанія не належить до комунальної форми власності, майнова частина акцій компанії перебуває в управлінні Кабінету міністрів України і приватних структур.

"Тому АК "Київенерго" не є підзвітною Київраді і залишає своє право не звітувати про свою діяльність у сесійній залі Київради", - підкреслив Довгий.

За його словами, на зустрічі з Едуардом Соколовським була досягнута домовленість про те, що для вирішення конфліктних ситуацій і взаємодії між АК "Київенерго" і Київрадою, буде створена робоча група, яка в оперативному порядку буде вирішувати всі спірні поради.

Між тим, низка депутатів Київради висловили обурення з цього доводу.

Зокрема депутат Київради Наталя Новак (фракція Блоку Кличка) підкреслила, що в управлінні "Київенерго" перебуває комунальне майно, за яке компанія не платить орендну плату.

Крім того, "Київенерго" надана низка пільг з оплати за землю, тому, на її думку, компанія повинна звітувати перед Київрадою про свою діяльність.

У свою чергу депутат Віктор Гринюк запропонував звернутися до "публічному власникові компанії Ринату Ахметову".

Депутат Михайло Волиця (президент ХК "Київміськбуд") підкреслив, що на сьогодні "Київенерго" не дає наряди на підключення нових будинків, побудованих за бюджетні кошти.

При цьому, за його словами, компанія вимагає передати їй теплопункти та мережі.

Волиця підкреслив, що Київраді необхідно вирішити, на яких умовах це комунальне майно повинне передаватися "Київенерго" - в користування, оренду або власність.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua