Кабмін витратить на Євро-2012 більше 6 мільярдів

Понеділок, 13 грудня 2010, 16:11

У 2011 уряд виділить Нацагентству з Євро-2012 6,541 млрд. гривень.

Про це йдеться у проекті бюджету на 2011, внесеному на розгляд Верховної ради.

"За бюджетною програмою "Організаційне забезпечення підготовки та проведення в Україні Євро-2012" видатки загального фонду проекту бюджету складають 6,256 млн. гривень", - йдеться у пояснювальній записці до документу.

Водночас за єдиною бюджетною програмою виконання Державної цільової програми з питань підготовки та проведення в Україні Євро-2012 передбачено 6,81 млрд. гривень, "які будуть спрямовуватись на підготовку основних інфраструктурних об'єктів та здійснення необхідних організаційних заходів для належного проведення чемпіонату".

"За рахунок зазначених коштів буде забезпечено завершення підготовки та введення в експлуатацію 2 стадіонів - по вулиці Стрійській-Кільцевій у Львові та НСК "Олімпійський", завершено підготовку до проведення Євро-2012 4 міжнародних аеропортів - "Бориспіль", "Львів", "Харків", "Донецьк", - йдеться у документі.

Також планується завершити тренувальну базу для команд-учасниць чемпіонату на базі спортивного комплексу Національного університету державної податкової служби у Ірпіні, а також розширення у містах, приймаючих чемпіонат, електро- та автомобільного парку для забезпечення надання послуг громадського транспорту.

Крім того, у проекті держбюджету за бюджетною програмою виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими під держгарантії, що використовуються для реалізації Державної цільової програми підготовки та проведення Євро-2012 по загальному фонду передбачені видатки у сумі 416 млн.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua