Кодекс Азарова Литвин готовий приймати і вночі

Понеділок, 8 листопада 2010, 16:06

Голова Верховної ради Володимир Литвин не виключає, що на наступному пленарному тижні (6-19 листопада) парламент працюватиме і вночі над проектом Податкового кодексу.

Про це він заявив на брифінгу у понеділок, повідомляє агентство "УНІАН".

"Якщо ми почнемо роботу, як планується 16 числа, то в нас є 17, 18 і 19, а якщо потрібно, то і вночі працюватимемо. Я нічого не бачу в цьому поганого", - наголосив Литвин.

Відповідаючи на запитання, чи поділяє він оптимізм прем'єр-міністра Миколи Азарова, що проект Податкового кодексу буде ухвалений парламентом 19 листопада, Литвин сказав: "Все залежить від того, який це Податковий кодекс буде".

Він нагадав, що оптимістично заявляв, що вже 4 листопада розпочнеться розгляд проекту Податкового кодексу, але цього не сталося.

"Дай Боже, щоб на 16 листопада ми отримали документ (проект Податкового кодексу, підготовлений до другого читання)", - зазначив голова ВР.

За його словами, на сьогодні до цього проекту надійшло 4,4 тис. поправок і в процесі роботи з'являються ще поправки.

Литвин зазначив, що "навчений гірким досвідом - для нас важливий зміст документу, а не дата ухвалення цього документу".

За його словами, планується, щоб до кінця поточного тижня всі поправки були розглянуті в комітеті, і документ був розмножений та розданий депутатам. Це має бути понад 2 тис. сторінок.

Литвин наголосив, що "розрахунок такий, щоб на наступному пленарному тижні завершити цю справу (ухвалення Податкового кодексу) для того, щоб уряд міг внести в бюджет.

"Нас піджимає бюджетне питання", - додав він.

Голова ВР зазначив, що під час переговорів з МВФ були висловлені певні зауваження з боку фонду щодо проекту Податкового кодексу.

Литвин підкреслив, що дуже важливо, щоб "преференції не були віддані крупному капіталу".

За його словами, має бути захищений малий і середній бізнес.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!