Янукович засекретив витрати на день народження

Понеділок, 8 листопада 2010, 15:43

Адміністрація президента відмовилася повідомити, скільки коштувало широке святкування дня народження президента Віктора Януковича 9-11 липня 2010 року.

Про це ідеться у відповіді першого заступника глави адміністрації Олени Лукаш на адресу "Української правди".

"Згідно зі статтею 37 закону "Про інформацію" не підлягають обов'язковому наданню для ознайомлення за інформаційними запитами офіційні документи, які містять в собі конфіденційну інформацію та інформацію, що стосується особистого життя громадян", - пише Лукаш.

"Українська правда" просила повідомити "суму коштів, витрачених на підготовку та проведення святкування" та "розмір гонорарів артистів, які виступали на святі: Лари Фабіан, Філіпа Кіркорова, Софії Ротару, Анжеліки Варум, Леоніда Агутіна"?

Крім того, "Українська правда" просила повідомити, "чи здійснювалася вирубка лісу на території резиденції "Залісся" для будівництва павільйону, в якому відбувалося святкування"?

"Аналіз питань, порушених у зверненні, свідчить про те, що вони не стосуються діяльності як глави держави, так і адміністрації президента", - зазначає Лукаш в своєму листі.

Аналогічну відмову в наданні інформації "Українська правда" отримала на інший запит - щодо "клубного будинку Віктора Януковича".

Як відомо, 30 серпня 2010 року під час виступу перед представниками німецького істеблішменту Янукович сказав тоді таке: "Я побудував один будинок такий, клубний... Його будувала "Хонка" - фінська компанія... Але у нас, у всіх членів клубу з'явилося бажання, щоб він добре виглядав і ззовні, і внутрішньо..."

"Українська правда" просила повідомити "місце розташування згаданого "клубного будинку", назву клубу та профіль його діяльності, чиїм коштом було зведено цей "клубний будинок" і хто, окрім Януковича, є членами згаданого клубу".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!