Проблемні банки варто ліквідувати - банкіри

Субота, 6 листопада 2010, 11:22

Подальша підтримка державою рекапіталізованих банків безперспективна.

Якщо не знайдеться приватний інвестор, то ці фінустанови доцільно ліквідувати, пише "Дзеркало тижня".

Таку думку озвучили голова правління банку "Форум" Ярослав Колесник та голова правління ОТП Банку Дмитро Зінков.

"Я не бачу перспективи в подальшій державній підтримці рекапіталізованих банків. Важливо, щоб уряд і НБУ розуміли, що час змінився. І не збільшення капіталу повинно бути, а реструктуризація або виведення їх як токсичних з ринку. Потрібно приймати інші рішення, але ні в якій мірі не робити інвестиції, тому що це інвестиції в нікуди", - підкреслив Колесник.

На думку голови правління ОТП Банку Дмитра Зінкова, однією з головних проблем рекапіталізованих банків є відсутність у них стратегії розвитку.

Враховуючи поточний стан фінустанов, банкір припустив, що в разі продажу ними можуть зацікавитися, найпевніше, тільки колишні акціонери.

"У мене немає ілюзій, що іноземні інвестори побіжать за цими українськими активами. Можливо, є акціонери, які раніше були біля керма, і вони зацікавлені, щоб назад ці організації отримати. Якщо такого сценарію немає, то, на мій погляд, варіант закриття, ліквідації цих банків є одним з тих, які необхідно уважно розглянути і в жодному разі не знімати з порядку денного", - зазначив Зінков.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!