У Азарова хочуть легалізувати корупцію в держзакупівлях

П'ятниця, 5 листопада 2010, 20:28

Мінекономіки розробило законопроект про внесення змін до закону "Про здійснення державних закупівель", яким пропонує вивести з-під дії цього закону закупівлю непланових авіаперевезень офіційних державних делегацій.

Про це йдеться в проекті закону, повідомляє агентство "Українські новини".

Крім того, з-під дії закону пропонується вивести закупівлю товарів, робіт і послуг для проведення непланових заходів і офіційних прийомів президента, голови Верховної ради, членів Кабінету міністрів.

Також у перелік послуг, закупівлю яких міністерство пропонує проводити без тендерів, входять: непланові авіаперевезення, автоперевезення, організація харчування, проживання, експлуатація спортивних споруд, спеціального обладнання та облаштування місць для проведення навчально-тренувальних зборів, тощо.

Без тендерів також пропонується проводити позапланові закупівлі лікарських засобів і виробів медичного призначення для збірних команд України, а також товарів і послуг, що закуповуються безпосередньо для проведення заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів та участі збірних команд спортсменів України в міжнародних спортивних заходах.

У пояснювальній записці до проекту закону сказано, що він розроблений з метою удосконалення процедури держзакупівель.

Нагадаємо, 1 червня Рада прийняла нову редакцію закону "Про здійснення державних закупівель".

Прес-служба Віктора Януковича повідомила про підписання Президентом цього закону 25 червня.

30 червня новий закон вступив в силу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!