Українська компанія імпортувала бензин Коломойського

П'ятниця, 5 листопада 2010, 18:24

Компанія "Лівела" в кінці жовтня ввезла в Україну 20 тис. тонн бензину, який раніше експортувала з країни ПАТ "Укртатнафта".

Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" заступник директора науково-технічного центру (НТЦ) "Психея" (Київ) Геннадій Рябцев.

"За свідченням трейдерів, в Україну було офіційно ввезено партію бензину кременчуцького виробництва. Її митне оформлення було здійснено в Іллічівському порту в кінці жовтня. Теоретично, для оформлення поставки танкер міг покинути акваторію порту і повернутися, але, найімовірніше, справа обмежилася оформленням документів, а бензин не залишав ємності терміналу", - говорить Рябцев.

За словами заступника директора "Психеї", покупцем бензину марки Energy-92 виступила компанія "Лівела", яку суд звільнив від сплати всіх податків і зборів, у тому числі митних.

"Таким чином, при здійсненні зазначеної операції "Укртатнафта" не сплачувала акцизного  податку як експортер палива, а при подальшому імпорті з "Лівели" не були стягнуті державою ні акциз, ні ПДВ. Ефект від проведеної оптимізації оподаткування склав близько 58 млн. гривень", - підкреслює Рябцев.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!