СБУ ловитиме наркоторговців в інтернеті

Понеділок, 29 листопада 2010, 20:01

Кабмін доручив МВС, СБУ та Державному комітету з питань контролю за наркотиками виявляти та притягати до відповідальності розповсюджувачів наркотичних і психотропних речовин в українському сегменті інтернету.

Про це сказано в розпорядженні Кабміну №2140 від 22 листопада, повідомляє агентство "Українські новини".

Відповідне доручення було віддано в рамках виконання плану дій концепції на 2011-2015 роки з реалізації політики в сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотиків.

У рамках плану реалізації концепції також передбачається створення МВС і СБУ системи аналізу ризиків і тенденцій до збільшення обсягу пропозицій на ринку наркотиків, а також створення банку цих організацій, діяльність яких пов'язана з обігом наркотиків і підлягає ліцензуванню.

Також план реалізації концепції припускає вивчення Держкомітетом з контролю за наркотиками протягом 2011 року питання необхідності встановлення граничного обсягу максимального залишку лікарських засобів у суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з торгівлею ліками.

Крім того, протягом 2011 року МВС, Міністерство закордонних справ і Міністерство юстиції мають ініціювати переговори про підписання угоди між Україною і Європейським Союзом про оперативне співробітництво.

План реалізації концепції передбачає низку інших доручень міністерствам та іншим органам виконавчої влади, спрямованих на запобігання поширенню наркотиків.

Кабмін доручив всім установам, відповідальним за виконання плану дій з реалізації цієї концепції, подавати щорічно 15 січня Держкомітету з питань контролю за наркотиками інформацію про хід його виконання.

У червні Кабмін створив Державний комітет з питань контролю за наркотиками, діяльність якого направляється й координується урядом.

Держкомітет з контролю за наркотиками - центральний орган виконавчої влади, діяльність якого координується урядом.

Комітет контролює обіг наркотичних засобів і психотропних речовин, координує діяльність компетентних органів з протидії їх незаконному обороту.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!