Підприємці кличуть політиків на Майдан

Понеділок, 29 листопада 2010, 10:12

Генеральний координатор Всеукраїнської акції протесту Олександр Данилюк закликає приєднатись до мітингу на Майдані Незалежності 29 листопада прихильників усіх патріотичних політичних сил.

Про це повідомляє агентство "УНІАН" із посиланням на прес-службу Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності,

За словами Данилюка, акція, яка розпочиналася як протест підприємців проти Податкового кодексу, вийшла за межі вузьких економічних вимог і набула усіх ознак загальнонаціонального політичного протесту.

"Штучне стримування участі в акції представників політичних сил є шляхом до її маргіналізації і затухання. Нам потрібне якісне політичне представництво для ретрансляції і відстоювання наших вимог на найвищому політичному рівні. Політики, які сприймають наші гасла і поділяють наші погляди на ситуацію в країні, мають приєднатися до цього протесту", - заявив Данилюк.

На думку координатора, "стримування вимог протестуючих у межах аполітичної риторики й угодівського діалогу із владою є штучним процесом, інспірованим тією ж владою, і скерованим на дезорієнтацію і розкол у лавах учасників акції".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!