Литвин хоче ставити автограф на Податковому кодексі 26 листопада

Понеділок, 22 листопада 2010, 14:45

Податковий кодекс може бути підписаний головою Верховної ради Володимиром Литвином і направлений на підпис президентові у четвер-п'ятницю цього тижня.

"Зараз документ обробляється в юридичному управлінні Верховної ради і може бути готовий до підписання у четвер-п'ятницю", - сказав Литвин в інтерв`ю "Інтерфаксу".

В в понеділок у Києві підприємці протестують проти нового Податкового кодексу, ухваленого Верховною радою минулого тижня.

Верховна Рада 18 листопада прийняла Податковий кодекс. Введення документа в цілому передбачено з 1 січня 2011 року, в той же час для ряду норм документом передбачений перехідний період від трьох до шести  місяців.

Під час розгляду Податкового кодексу під стінами парламенту проходили багатотисячні мітинги. Підприємці протестували проти прийняття документу. Бізнес впевнений у згубності податкової реформи.

Якщо Податковий кодекс буде підписаний Януковичем, основні положення документа набудуть чинності з 1 січня 2011 року.

Підприємці, які протестують проти цього документа, мають намір продовжувати боротьбу. Вони висунули президенту ультиматум з вимогою негайно накласти вето на Податковий кодекс і відправити у відставку його авторів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!