Росія прогнозує "вільну торгівлю" в СНД за півроку

Четвер, 18 листопада 2010, 13:55

Новий варіант договору про зону вільної торгівлі країн СНД може бути підписаний на економічному форумі в Ялті 15 квітня 2011 року.

Про це заявив перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов за підсумками засідання економічної ради країн СНД в Петербурзі, повідомляє агентство "Интерфакс".

"Ми сподіваємося, що до кінця 2010 року всі розбіжності будуть узгоджені, а в наступну зустріч (економічної ради) у квітні ми будемо підписувати документ", - сказав він.

За словами російського віце-прем'єра, нині узгоджені практично всі питання угоди, залишилося обговорити лише невелику частину документа.

Шувалов додав, що більша частина розбіжностей буде вирішена 19 листопада на засіданні ради глав урядів країн СНД, який пройде в Петербурзі.

Він також повідомив, що наміри укласти угоди про співпрацю з країнами зони вільної торгівлі СНД висловили Нова Зеландія і В'єтнам.

За словами віце-прем'єра, РФ уже почала відповідний переговорний процес.

"Ми підтримуємо укладання таких угод", - підкреслив Шувалов.

Як відомо, необхідність прийняття нового договору про зону вільної торгівлі продиктована тим, що в кожній з країн СНД змінилися режими зовнішньої торгівлі.

Крім того, новий договір необхідний у світлі формування Митного союзу, а також для приведення зони торгівлі у відповідність із міжнародними нормами.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!